Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Älvsborg FF
Kontakta oss
Älvsborg Fotbollsförening
Box 5005
426 74  Västra Frölunda
031-290065
kansli@alvsborgff.se

Besöksadress:
Redegatan 14
426 77  Västra Frölunda

Senior - herrar A-lag
Gunnar Blanke
0706-707097
gunnar.blanke@tele2.se

Senior - damer A-lag och F19
Mats Fransson
0709-345966
mats.fransson@dhl.com 

Ungdomsansvarig 6-17 år
Utbildningsansvarig + Föreningsutvecklare
Ansvarig övergångar spelare
Peter Westlund
0762-953117

Kansli
031-290065
kansli@alvsborgff.se 

Vaktmästare
Agne Säfström
0705-437879

New Friends
- fotboll för ensamkommande ungdomar
Pia Löfgren (se P05)
Frida Höök (se P05)


STYRELSE 2019


Ordförande

Magnus Götenfeldt

Vice ordförande
Jonas Karlsson  

Kassör
Jonas Karlsson 
jonask1977@gmail.com

Sekreterare
Emma Petersson

Ledamöter
Marie J Andersson 
marie@arligkommunikation.se

Gunnar Blanke

Anders Lordemyr

Johan Gunnarsson

Suppleanter
Frida Hök
frida@hok.life

Malena Lau

Magnus Henell