Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Senior - herrar A-lag

Gunnar Blanke
0706-707097
gunnar.blanke@tele2.se

Senior - damer A-lag och F19
Mats Fransson
0709-345966
mats.fransson@dhl.com 

Ungdomsansvarig 6-17 år
Utbildningsansvarig + Föreningsutvecklare
Ansvarig övergångar spelare
Peter Westlund
0762-953117

Kanslist
031-290065
kansli@alvsborgff.se 

Vaktmästare
Agne Säfström
0705-437879

New Friends
- fotboll för ensamkommande ungdomar
Pia Löfgren (se P05)
Frida Höök (se P05)


STYRELSE 2018


Ordförande

Magnus Götenfeldt

Vice ordförande
Jonas Karlsson 
jonas.karlsson@dawnordic.se

Kassör
Jonas Karlsson 
jonas.karlsson@dawnordic.se

Sekreterare
Lars Fellenius 
lars.fellenius@gmail.com

Ledamöter

Marie J Andersson 
marie@arligkommunikation.se

Gunnar Blanke

Andreas Rosenqvist
andreas.rosenqvist@itf.se

Björn Flod
bjorn.floodco@gmail.com

Suppleanter
Malin Haag
malinhaag69@gmail.com

Frida Höök
frida@hok.life

Mathias Bengtsson Lau
mathiasbengtssonlau@gmail.com