Välkommen till P04
Vi är 67 glada killar och 8 ännu gladare gubbar som tränar och spelar fotboll.
Om du som förälder inte får information om kommande träningar eller matcher måste 
du maila till alvsborgff.p04@gmail.com

Kontakta oss för mer info:

Anders Ekbom                     0766-229202 anders.ekbom@economics.gu.se
Mikael Nilsson 0703-230008 mikael.nilsson@oijared.se
Maxi Lubian 0700-899918 maxi.lubian@gmail.com
Anders Hansson 0733-282033anders74hansson@gmail.com
Mattias Eriksson 0708-787472 mattias.eriksson@bozzini.se
Magnus Carlunger 0705-699501 magnus.carlunger@bulten.com
Joakim Palmertz 0734-345020 joakim@palmertz.se
Fredrik Israelsson   070-7608674 fredrik.israelsson@comhem.se
Andreas Jonasson 0733-331984 alvsborgff.p04@gmail.com
OBS! Match mot Lundby Vit 27/8 Inställd
2016-08-26 18:52
OBS! Match mot Lundby Vit 27/8 Inställd
Träningstider januari-mars
2016-01-21 12:49
Tisdagar 16:45-18:05
Fredagar 15:15-16:45
Lördagar 10:30-12:00

Samtliga träningar på 11-mannaplan.
Träningstider 2 nov - 31 dec
2015-11-10 19:42
Tisdagar: Grupp 1 och 2 kl 18.30-20:00, grupp 3 och 4 kl 17:00-18:30.
7-mannaplan

Lördagar: 10:30-12:00. Grupp 1-4 samtidigt.
11-mannaplan
Träningstider 2 mars - 31 oktober
2015-03-02 14:09
Tisdagar: Grupp 1 och 2 kl 18.30-20:00, grupp 3 och 4 kl 17:00-18:30.
Lördagar: 11:15-12:45.
Samtliga träningar på 7-mannaplan.
2015-02-15 10:26

Nu börjar vi träna igen!

Vi börjar söndagsträningarna den 15:e februari kl 11:15-12:45. Utomhus, lilla 7-manna. 

Söndagstiden har vi tom 28 februari. Ett planfördelningsmöte inom klubben hålls den 16/2 där tiderna fördelas mellan lagen. Vi återkommer när vi har fått tilldelade dagar och tider. From 1 mars tränar vi två dagar i veckan.

Kommande matcher
Spelade matcher
Kommande aktiviteter
Nyheter från föreningen
Älvsborg Fotbollförening, 13/09 13:34 
Älvsborg Fotbollförening, 07/09 11:12 
Älvsborg Fotbollförening, 30/08 21:53 
Älvsborg Fotbollförening, 15/08 15:39 
Älvsborg Fotbollförening, 04/07 15:54 
Älvsborg Fotbollförening, 24/05 12:22 
 
Sponsorer PLATINA
 
Sponsorer GULD
 
Sponsorer SILVER
 
Sponsorer BRONS
 
Sponsorer ÖVRIGA