Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Välkommen till P04
Vi är 67 glada killar och 8 ännu gladare gubbar som tränar och spelar fotboll.
Om du som förälder inte får information om kommande träningar eller matcher kontakta oss:

Anders Ekbom         

0766-229202

anders.ekbom@economics.gu.se
Mikael Nilsson 0703-230008 mikael.nilsson@oijared.se
Maxi Lubian 0700-899918 maxi.lubian@gmail.com
Anders Hansson 0733-282033anders74hansson@gmail.com
Mattias Eriksson 0708-787472 mattias.eriksson@bozzini.se
Magnus Carlunger 0705-699501 magnus.carlunger@bulten.com
Joakim Palmertz 0734-345020 joakim@palmertz.se
Fredrik Israelsson   070-7608674 fredrik.israelsson@comhem.se
OBS! Match mot Lundby Vit 27/8 Inställd
2016-08-26 18:52
OBS! Match mot Lundby Vit 27/8 Inställd
Träningstider januari-mars
2016-01-21 12:49
Tisdagar 16:45-18:05
Fredagar 15:15-16:45
Lördagar 10:30-12:00

Samtliga träningar på 11-mannaplan.
Träningstider 2 nov - 31 dec
2015-11-10 19:42
Tisdagar: Grupp 1 och 2 kl 18.30-20:00, grupp 3 och 4 kl 17:00-18:30.
7-mannaplan

Lördagar: 10:30-12:00. Grupp 1-4 samtidigt.
11-mannaplan
Träningstider 2 mars - 31 oktober
2015-03-02 14:09
Tisdagar: Grupp 1 och 2 kl 18.30-20:00, grupp 3 och 4 kl 17:00-18:30.
Lördagar: 11:15-12:45.
Samtliga träningar på 7-mannaplan.
2015-02-15 10:26

Nu börjar vi träna igen!

Vi börjar söndagsträningarna den 15:e februari kl 11:15-12:45. Utomhus, lilla 7-manna. 

Söndagstiden har vi tom 28 februari. Ett planfördelningsmöte inom klubben hålls den 16/2 där tiderna fördelas mellan lagen. Vi återkommer när vi har fått tilldelade dagar och tider. From 1 mars tränar vi två dagar i veckan.

Kommande matcher
Spelade matcher
Kommande aktiviteter
Nyheter från föreningen
Älvsborg Fotbollförening, 11/08 00:08 
Älvsborg Fotbollförening, 04/08 23:24 
Älvsborg Fotbollförening, 01/08 14:37 
Älvsborg Fotbollförening, 30/07 17:20 
Älvsborg Fotbollförening, 20/07 19:04 
Älvsborg Fotbollförening, 26/06 23:23 
Älvsborg Fotbollförening, 25/06 10:57 
Älvsborg Fotbollförening, 21/06 13:20